Pırlanta Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Pırlanta Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

olarak en iddialı firma olan “Pırlanta Koltuk Yıkama”,Pırlanta Konya Yatak Yıkama Fiyatları ile de çok hesaplı. Siz de uygun fiyatlı koltuk yıkama ve hesaplı yatak yıkama fiyatlarıyla hizmet almak için bizi hemen arayın.

Koltuk Takımı Yıkama Fiyatı 90 TL
Kanepe Yıkama Fiyatı 40 TL
Çekyat Yıkama Fiyatı 40 TL
Sandalye Yıkama Fiyatı 5 TL
Berjer Yıkama Fiyatı 25 TL
Puf Yıkama Fiyatı 25 TL
Yatak Yıkama Fiyatı 50 TL
Yerinde Halı Yıkama Fiyatı (m2) 5 TL
Cami Halısı Yıkama Fiyatı (m2) 5 TL
Halıflex Yıkama Fiyatı (m2) 4 TL
Halıfileks Yıkama Fiyatı (m2) 4 TL
Köşe Takımı Yıkama Fiyatı 110 TL
Oturma Gurubu Yıkama Fiyatı 100 TL
Çekyat Takımı Yıkama Fiyat 120 TL

Evde Koltuk Yıkama Fiyatları Ne Kadardır. Çekyat Yıkama Fiyatı Ücretleri Ne Kadardır. İndirimli Koltuk Yıkama Fiyatı Nasıl Belirlenir. Uygun Fiyata Koltuk Yıkatma Şirketi, Pırlanta Yatak Yıkama Fiyatları Ne Kadar Olabilir. Evde Halı Yıkama Fiyatları Nasıl Belirlenir. Yerinde Halı Yıkama Fiyatı Nasıl Ölçülür. Kanepe Yıkama Ücretleri, Pırlanta Berjer Yıkama Fiyatı Nasıl Belirlenir. Oturma Gurubu Yıkama Fiyatı Nasıl Öğrenebilirim. Cami Halısı Yıkama Fiyatı Nasıl Belirlenir. Cami Halısı Yıkama Metre Kare Fiyatı Nasıl Belirlerim. Koltuk Yıkatma Ücretleri Konya firması

EV KOLTUK TAKIMI YIKAMA FİYATLARI

Evlerinizdeki Oturma Grupları, L Veya Köşeli Koltuklarınız Veya Koltuk Takımlarınız İçin En Kaliteli Hizmet Ve En Uygun Koltuk Yıkama Fiyatları Nı Sizlere Sunuyoruz.
Çekyat Takımları 130 Tl.! Normal, Spor, İskandinav Veya Country Gibi Modeller Ve Oturma/Yaslanma Minderleri Sabit, Kolları Veya Yaslanma Kısmı Deri Olan Koltuk Takımlarınızı Mesafe Farkı Almadan 100 Tl‘Den Başlayan Fiyatlarla Firma Garantili Olarak Yıkıyor, İlk Günkü Haline Geri Döndürüyoruz!

Diğer Tüm Modeller İçin İse Koltuk Yıkama Fiyatı Maksimum 60 Tl Fiyat Farkı İle,
Detaylı Bilgi Ve Fiyat Almak İçin Bizimle İletişim’e Geçin! Koltuk Yıkama Fiyatlarında Hem Yerinde Koltuk Yıkama Kolaylığını, Hem De Profesyonel Koltuk Yıkama Kalitesini Yaşayın!

YATAK YIKAMA FİYATLARI

Tek Kişilik Yataklarda 50 Tl, Çift Kişilik Yataklarda İse 90 Tl Ücretle Yataklarınızı Akar Ve Diğer Bakterilerden Uzaklaştırarak %100 Sağlıklı Bir Hale Ve İlk Günkü Temizliğine Geri Döndürüyoruz!
Profesyonel Koltuk Yıkama, Yatak Yıkamada Da En Uygun Fiyatlarla Müşterilerine Hizmet Veriyor.!

KAFE RESTORAN BENZERİ MEKÂNLARIN SANDALYE, BERJER, KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

Benzeri Tüm Mekânların Sandalye, Berjer, Yatak, Sedir Ve Koltuk Yıkama Fiyatlarında İşletmelere Özel %40’a Varan İndirimler!
Koltuk Yıkama Fiyatlarında İşletme Fiyatlarımız;
Berjerlerde 10, Tekli Koltuklarda Adet Başına 12 Tl‘Den Başlayan Fiyatlarla, Üstelik Ürün Sayısı Arttıkça Toplam Fiyat Üzerinden Yüksek İndirim Avantajı!

SANDALYE, PUF, PELÜŞ AYICIK , BEBEK ARABASI VE BENZERİ ÜRÜN YIKAMA FİYATLARI

Yaslanma Yeri Bulunmayan Sadece Oturum Alanı Kumaş Kaplı Sandalyeler İçin Yıkama Fiyatımız Adet Başına 7.5 Tl‘Dir, Yaslanma Yeri Ve Oturum Yeri Komple Kumaş Kaplı Sandalyeler İçin İse Bu Fiyat Adet Başına 10 Tl‘Dir. 1×1 Metrekare Boyutlarında Bir Puf Yıkama Fiyatı İse 15 Tl’dir, Bunlardan Farklı Ürünleriniz İçin İletişim Kurarak Detaylı Bilgi Almak İstiyorsanız Burayı Tıklayabilirsiniz.
KANEPE, ÇEKYAT, 3’LÜ KOLTUK YIKAMA FİYATLARI;
Kanepe, Çekyat, 3’lü Koltuk Veya Yataklı Koltuk Yıkama Fiyatları Adet Başına; 60 Tl Olup, Minderleri Çıkarılabilir Ve Kılıfları Çıkarılamaz Olması Durumunda Fiyatta Artış Olabilmektedir. Her Üründe Olduğu Gibi Bu Ürünlerde De Adet Arttıkça Fiyatta İndirim Yapılmaktadır.

SEDİR, ORTA BOY BERJER, İKİLİ KOLTUK YIKAMA FİYATLARI
Sedirler, Orta Boy Berjerler Veya İkili Koltuk Yıkama Fiyatları Adet Başına 50 Tl Olup, Minderleri Çıkarılabilir Ve Kılıfları Çıkarılamaz Olması Durumunda Fiyatta Artış Olabilmektedir. Her Üründe Olduğu Gibi Bu Ürünlerde De Adet Arttıkça Fiyatta İndirim Yapılmaktadır.
UFAK BERJER, TEKLİ KOLTUK YIKAMA FİYATLARI;
Ufak Berjerler, Kollu Veya Kolsuz Tekli Koltuklar Ve Bu Boyutlardaki Diğer Tüm Koltuklarınız İçin Koltuk Yıkama Fiyatları Adet Başına 25 Tl‘Dir. Yine Aynı Şekilde Adet Sayısı Arttıkça Fiyatta İndirimler Yapılmaktadır.

Pırlanta Konya Koltuk Yıkama Fiyat Listemizden Detayli Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz.
Konya Evde Koltuk Yıkama Da Önem Arz Eden Bir Konuda Koltuk Yıkama Fiyat Bilgisidir.
Konya Evde Koltuk Yıkama Da Önem Arz Eden Bir Konuda Koltuk Yıkama Ücretleri Bilgisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir