Konya Koltuk Temizliği

Konya koltuk temizliği

fırmamızda hangı mahallede oturuyor olursanız olun iletişim hattımızdan servis yazdırabilirsiniz.

Konya koltuk yıkama firmamız tüm mahallelere servis veren ve sundugu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.

Konyada koltuk yıkama alanında yıllardır hizmet veren tek firma olmamız deneyimle sizlere en iyi hizmeti sunmamamızı saglamaktadır.yıkadıgımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.

koltuk yıkama ücretleri için ise ücret listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve dogru fiyatları verebilmemiz için ehemmiyetlidir.kuşkusuz her koltuk takımı aynı degildir.

yedili takım sekizli ,dokuzlu,minderli,cilt kollu vs.bircok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları degişgenlik göstermektedir.

müsteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaslarımızdan oldugu için size en dogru fiyatı verir ve netlikle verilen fiyat harici exstra bir ücret alınmaz.

Konya Koltuk Temizliği da yıkama temizlik sonrası müesseseye müddeti yıkama müddeti ve benzeri tüm suallerinizi müsteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır..

Konya koltuk yıkama da yıkatacagınız her koltuk yüzde yüz garanti altındadır.koltuk yıkama fiyatları vede vermiş oldugu indirimler ile siz degerli müşterilerine mukemmel temizlik garantisini vermekteyiz. kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın…

Konya koltuk yıkama firması olarak en çok suallen sualler ile ilgili kısaca yanıtlar vermeye çalışacağız.

Konya koltuk yıkama Sual 1 : Koltuk yıkama müddeti ne kardır?

Yanıt : Bir koltuk talımı minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak takriben 30 dakika ile 50 dakika farklılık gösteren bir müddette temizlik garantisi ile bitmiş olur.

 

Konya koltuk yıkama Sual 5: Yıkama sonrası koltukalarım nekadar müddet sonra kurur?

Yanıt : Bu müddet 3 saat ile 14 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Oda sıcaklığı ile irtibatlı olarak yüksek veya düşük ısı ile belirler. 20 derece üzeri oda sıcaklığında takriben olarak 6-8 saatte, daha düşük derecelerde 14 saate kadar kurur.

Tabiki bu kumaşınızdaki hassasiyete göre buharlı yıkama yapılırsa 3 ile 6 saat arasına düşebilir.

 

Konya koltuk yıkama Sual 7: Buluşma almak için ne yapmalıyım?

Yanıt : Bayram ve resmi tatiller dışında bir gün evvelce arayıp kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız seçtiğiniz gün için size bir saat verir ve o saatte sizi bekletmeksizin servis yerinde olur.

 Konya koltuk yıkama Sual 8: Koltuk yıkama fiyatları nedir?

Yanıt : Vasati bir koltuk takımı 120TL’dir. Ancak lokasyon,koltuk takımıznızın ayrıntıları ( minder,kırlent vb. ) özelliklerinden dolayı ufak fiyat fiyat farkları olabilmektedir.

Ancak net fiyatlar için müşteri hizmetlerimizi arayarak en doğru fiyatı alabilirsiniz. merak edilen konulardan biride koltuk yıkama firması olarak neler yıkadıgımız koltuk yıkama.

Konya firması yerinde halı yıkama ve de yerinde koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra hanede koltuk yıkama koltuk temizleme ve koltuk temizligi alanlanırda örnek firmadır.

yatak yıkama sandalye halıflexs bunlar vede kumaş kaplı ne tarz eşyanız varsa gecerli olan hizmetlerimizden yararlanabirsiniz.

cok sık suallen suallerin başında hangi sistemle koltuk ve diger eşyaların yıkandıgı geliyor,sayın müşterilerimizede cogu sefer anlattıgımız gibi kısaca yazmaya calışacagım.

haneye koltuk yıkama için gelen arkadaşlarımız evvela koltugunuz kumaşına bakar ve en uygun yıkama seçenegini belirler bunun için deterjan secer ve uygulamabu şekilde başlar.

kumaşınız buharlamı köpüklemi yoksa bunların belirlenmesinde sonra başlar ve yıkanıp durulanır ve son aşamadada vakumlanarak suyu alınır.

garantili bir hizmet sundugumuz için sizlerin bu konuda kafanızı agrıtmanıza hiç gerek yok koltuklarınız pak olmadan tek kuruş para alınmaz.

eşyalarınız ter temiz olmadan haneden cıkılmaz www.Konyakoltukyikama.com ailesi olarak her zaman bunun garantisiyle çalışmaktayız.

şu ana kadar resmi olarak on yedi yıldır bunun garantisini veren tek firmayız.deteylar için lütfen müsteri temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz. merak edilen konulardan biride koltuk yıkama firması olarak neler yıkadıgımız koltuk yıkama.

Konya firması yerinde halı yıkama ve de yerinde koltuk yıkama hizmetlerinin yanı sıra hanede koltuk yıkama koltuk temizleme ve koltuk temizligi alanlanırda örnek firmadır.

yatak yıkama sandalye halıflexs bunlar vede kumaş kaplı ne tarz eşyanız varsa gecerli olan hizmetlerimizden yararlanabirsiniz.

cok sık suallen suallerin başında hangi sistemle koltuk ve diger eşyaların yıkandıgı geliyor,sayın müşterilerimizede cogu kez anlattıgımız gibi kısaca yazmaya calışacagım.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir