araç koltuk yıkama fiyatları

Araç Koltuk Yıkama

Araba Koltuğu Yıkama hizmetimiz ile ev koltuklarınıza verdiğimiz kusursuz hizmeti araçlarınız içinde sunuyoruz.

Özellikle açık renk oto koltukları çok kısa zamanda kirlenirler. Genellikle adı fazlasıyla bilinen araç yıkama firmalarına başvurarak koltukları temizletiriz.

Fakat bu firmaların yıkama fiyatları oldukça yüksektir. Çoğu insan bu fiyatlarla yıkama yaptırmak yerine oto koltuklarını kendi imkanları ile temizlemeye çalışırlar.

Araç koltuğu yıkama hizmetimiz ile her keseye uygun şekilde araba koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.

OTO KUAFÖR

Oto kuaför yani araçların detaylı temizlik bakımına girmesi. Biz pırlanta araç koltuk yıkama firması olarak oto kuaför hizmetini ayağınıza getiriyoruz.

Konya genelinde hizmet sunan servislerimiz aracınızın bulunduğu yere gelerek orada Araç iç yıkama, Tavan yıkama, Araç koltuğu yıkama, Taban halılarının yıkanması ve Oto Kuaför hizmetiniz sunuyoruz.

Konya koltuk yıkama firması olarak araç koltuğu yıkama hizmetini de %100 hijyenik olarak yapmaktayız.

ARAÇ KOLTUĞU YIKAMA FİYATLARI

Araç koltuğu yıkama fiyatları, bazı kriterler doğrultusunda belirlenmektedir.  Arabaların koltuk sayısı en büyük etkendir.

Ortalama boyutlarda bir araç koltuğu 100-150₺ arasında yıkanmaktadır. Araçlar büyüdükçe ve koltuk sayısı arttıkça bununla birlikte fiyatta yükselmektedir.

En ekonomik fiyatlarla araçlarınızı temizletebilmeniz adını fiyatlarımızı en düşük düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Oto koltuk yıkama fiyatları ile herkes araç koltuklarını temizletebilecek.

Bizi hemen arayarak arabanız hakkında bilgiler ışığında net fiyat alabilirsiniz.

Konya genelinde araç koltuk yıkama fiyatları en ucuz olarak hizmet veriyoruz. 5 yıllık tecrübemiz ile arabalarınızın temizliğini yaparken sizleri de şaşırtmaya devam ediyoruz.

Hizmetimiz haftanın her günü verilmektedir.

ARAÇ KOLTUĞU NASIL YIKANIR?

Müşterilerimiz tarafından Araç koltuğu nasıl yıkanır konusu hakkında bir çok soru alıyoruz. Araç koltuk kumaşları sürücülerin konforu açısından özel olarak üretilirler.

Genellikle nefes alan bol delikli kumaşlardan imal edilirler. Temizlikleri tam anlamı ile profesyonellik ister. Peki araç koltuğu nasıl yıkanır?

Araç koltuk yıkama işlemine başlanmadan önce kumaşa uygun deterjan seçimi yapılır. Koltuklar yüksek çekim gücüne sahip makinelerle vakumlanırlar.

Bu sayede tozlardan kurtulurlar. Ardından seçilen yıkama şampuanı ile bir yıkama karışımı hazırlanır. Bu karışım uygun ekipman aracılığı ile koltuklara püskürtülürler.

Koltuklardaki leke ve kirler bu sayede kusarak yüzeye çıkar. Kiri ve lekesi kusturulan koltuklar uygun makine ile yıkanmaya başlanır.

Araç koltuğu yıkama makineleri koltuklara temiz su verirken aynı zamanda kirli suyuda emerler. Bu sayede koltuk kirlerinden arınırken aynı zamanda da durulanmış olur.

Yıkama işlemi böylece sonlanır. Koltuklar ortalama 4 saat içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelirler.

DERİ ARAÇ KOLTUKLARININ TEMİZLİĞİ

Deri araç koltukları nasıl temizlenir?

Sorunun cevabı oldukça basit. Bu iş kesinlikle tecrübeye dayalıdır. Deri araç koltukları özel solüsyonlar ile temizlenebilmektedir.

Araba koltuklarının deri bölümlerinin tespiti yapılarak su ile teması önlenir(bazı deriler su ile temizlenebilir).

Lekeli bölümlere özel ilgi gösterilerek lekelerinden arındırılan deri araç koltuğu yıkama işlemine geçilir. Deri koltukların tümü uygun temizlik solüsyonları ile temizlenir.

Bu işlem sonrasında kuruyan ve solüsyonu emen koltuklara deri bakım ürünleri uygulamaları yapılarak parlatılır ve ömrünün uzaması sağlanır.

İşlem bu şekilde sonladırılır. 1 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelir.

Firmamızı Değerlendirin.
Oylama Tarihi
Oy ver
51star1star1star1star1star
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir