Yazılar

temizlik şirketi

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları açısından Konya genelinde koltuk yıkama hizmeti sunan firmalar arasında en uygun koltuk yıkama ve halı yıkama fiyatları sunmaktayız.

Sektörde her firma kendi kazancını düşünerek fiyat belirlerken, bizim Konya Koltuk Yıkama olarak ilk önceliğimiz müşteri ve halk bütçesidir.

Bunun için sürekli araştırma içerisindeyiz..

Pırlanta Koltuk yıkama firmaları olarak Konya genelinde en iyi koltuk yıkama firması Pırlanta  seçilmiş bulunmaktayız.

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları Yaptığımız iş kalitesinde en çok müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firmamız, kazandığı başarılı çalışmalar neticesinde müşterilerimiz tarafından da taktir edilmektedir.

Pırlanta Konya’da koltuk yıkama yani diğer ismiyle mobil Pırlanta  koltuk temizleme hizmetimizle siz değerli müşterilerimizin istediği bir saatte randevu alarak evlerine veya

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları hizmetinin yapılacağı adreste yerinde koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Yerinde Konya Koltuk Yıkama Fiyatları hizmetini sunarken hiç bir eşyalarınız zarar görmemektedir.

Pırlanta Konya Koltuk Yıkama Firması olarak Konya genelinde koltuk yıkama firmaları arasında en uygun koltuk yıkama fiyatları ile siz degerli halkımıza Pırlanta koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Verdiğimiz himetler arasında koltuk yıkamanın yanısıra, stor perde yıkama, halı yıkama, halıfleks yıkama, sandalye yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama ve yorgan yıkama gibi hizmetler sunmaktayız.

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları

Yerinde koltuk yıkama ile sizin gözünüzün önünde koltuklarınızın nasıl yıkkandığını ve nasıl temizlendiğini görebilr ve gerektiğinde anında nasıl olması gerektiği konusunda ekiplerimize fikir verebilirsiniz.

Kullandığımız temizlik ürünleri tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı olup herhangi bir asit maddesi içermemektedir.

Çünkü biz Konya Koltuk Yıkama olarak müşterimizin sağlığı bizim sağlığımızdan önce gelir ilkesiyle hareket etmekteyiz.

Kullandığımız ilaçlar % 85 oranında anti-bakteriyel olup herhangi bir ilaç kokusu olmamaktadır. Astım ve bronşit hastalarına bile etkisi olmayan ilçlar kullanmaktayız.

Tamamen profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla koltuk yıkama hizmeti veren şirketimiz, iş ahlakı ve iş saygınlığıyla sizlere hizmet vermrktedir.

Bütün ekkiplerimiz profesyonel olup evlerinize gelen prsonellerimiz titizlikle seçilmiştir.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Ev hanımları kendileri Pırlanta koltuk yıkama işlerini yapma gereği duyduklarında yıkama işlemine geçmeden önce bazı hususları göz önünde bulundurmaları gerekir.

  •  Koltuk yıkamaya başlamadan önce koltuğun tozu alınmalıdır.
  •  Yıkama işleminden önce koltuk üzerinde bulunan kaba kirler temizlenmelidir!
  •  Kullanılacak olan koltuk yıkama deterjanı özenle seçilmeli aksi taktirde yarardan çok zararı olabilir.
  •  Koltuk yıkama deterjanları insan sağlığına zararlı olmamalıdır, evdeki çocuklar gözönüne alınmalıdır.
  •  Koltuk temizleme işleminden sonra koltukların bulunduğu oda iyice havalandırılmalıdır..

Koltuk yıkama nasıl yapılır?

veya koltuk temizleme işleminde nelere dikkat edilmesi gerekir? gibi soruların cevabını bulmak için öncelikle doğru adrestesiniz.

Biz Konya genelinde koltuk yıkama firmaları arasında en güvenilir ve Konya‘da en iyi koltuk yıkama firması ödülünü alan bir firma olarak

yaptıkımız işlerde ilk öncelikli olarak insan sağlığını tehtit eden hiç bir kimyasal ürün kullanmamaktayız.

Koltuk Yıkama Fiyatları Bunu öncelikle belirtmek gerekir ki çoğu vatandaşlarımız koltuk yıkama esnasında neler veya hangi temizlik maddeleri kullanılıp kullanılmadığını bilmemektedir.

Veya koltuk yıkama hizmeti veren firma bunu gözardı ederek müşteriyi bilgilendirmemektedir.

Biz verilen adrese gittiğimizde herşeyden önce bu konu hakkında ve diğer konular hakkında müşterimizle bire bir görüşerek artısı eksisi ne varsa paylaşmak zorundayız.

Olası bir durumda en azından müşterinin bilgisi olması bizim açımızdan da müşteri açısındanda olumlu olmaktadır.

bir müşterimiz bizi arıyor ve temizletmek istediği koltukları olduğunu söylüyor ve bizden randevu alıyor.

Bizde yerinde koltuk yıkama Personelimizi müşterimize gönderdiğimizde ilk olarak sorulan müşterimizin evinde belirli bir hastalığı olan varmı.

Astım, bronşit, nefes darlığı olan hasta olup olmadığını soruyoruz.

Koltuk Yıkama Fiyatları Bunu sormamızdaki amaç eğer koltukta çıkmayan lekeler varsa bazen çözüm bulmak için çeşitli leke çözücüler kullanmak mecburiyetinde kalmamızdır.

Aksi taktirde hiç bir kimyasal madde kullandığımız koltuk yıkama ürünlerimizin tamamen organik olduğunu başta da izah etmiştik.

Müşterimiz gerçektende bundan gayet memnun oluyor. Gelelim Konya Koltuk Yıkama Fiyatları aşamalarına,

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları işlemine geçmeden önce yıkanacak, koltuk, kanepe, oturma grubu veya çekyatlar ekibimiz tarafından incelenerek cinsine, kumaşına ve kullanılan malzemenin ne olduğuna karar verilir.

sebebi ise buna göre yıkama yöntemi uygulanmasıdır. Her koltuk türüne aynı koltuk yıkama yöntemleri ve temizleme yöntemlerini uygulayamazsınız.

Kumaş cinsine göre koltuk yıkama yöntemi belirlendikten sonra artık yıkama aşamasına geçebiliriz.

Pırlanta Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Ev hanımları evlerini süsleyen stor perde yıkama işlerini kendileri yapmak isterlerse bu konuda çok hassas olamaları gerekecektir.

Nedeni ise stor perdeler yıkama konusunda diğer perdeler gibi kornişten çıkar çamaşır makinasına bas bırak makina yıkasın mantığıyla yıkanabilecek bir perde degildir.

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları Özellikle motorlu tarzı olan stor perdeler kesinlikle uzman ekiplerce yıkanmalı ve kurutulmaldır.

Eger bu işlemi evde kendiz yapacaksanız çok dikkat etmeniz gerkmekte, aparatlarını sökerken nasıl ve nerden söktüğünüzü unutmamalısınız.

Pırlanta Stor perde yıkama işleminden sonra yine nasıl söktüyseniz aynı şekilde takmanız gerekmektedir.

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları

Konya Koltuk Yıkama Fiyatları

Pırlanta Konya Stor Perde Yıkama Firması

olarak özel olarak hazırlattığımız stor perde yıkama makinaları ile perdeleriniz güvenli bir şekilde yıkanmakta

ve özel kurutma odalarında kurutulduktan sonra yine profesyonel ekiplerimizce itina ile yerine sorunsuz bir şekilde takılmaktadır.

Hem sökme aşamasında hem de yerine takma aşamasında stor perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir.

koltuk temizlik

Konya Koltuk Temizliği Şirketi

Konya koltuk temizliği firmamızda hanği semtte oturuyor olursanız olun iletişim hattımızdan servis yazdırabilirsiniz.

Konya koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.

Konya Koltuk Temizliği

alanında yıllardır hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamamızı saglamaktadır.

yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.

koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru ücretleri verebilmemiz için önemlidir.şüphesiz her koltuk takımı aynı degildir.

yedili takım sekizli ,dokuzlu, minderli, cilt kollu vs.bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama ücretleri değişkenlik göstermektedir.

müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaslarımızdan olduğu için size en doğru ücreti verir ve netlikle verilen ücret harici extra bir ücret alınmaz.

Konya Koltuk Temizliği da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır..

Konya koltuk yıkama şirketimizde yıkatacağınız her koltuk yüzde yüz garanti altındadır.

koltuk temizliğine vermiş oldugumuz fiyatları vede vermiş olduğu indirimler ile siz degerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz.

kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın…

Konya koltuk yıkama firması olarak en çok sorulan sorular konusunda kısaca cevaplar vermeye çalışacağız.

Konya koltuk yıkama Soru 1 : Koltuk yıkama süresi ne kardır?

Cevap : Bir koltuk talımı minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak takriben 30 dakika ile 50 dakika farklılık gösteren bir sürede temizlik garantisi ile bitmiş olur.

Konya koltuk yıkama Soru 5: Yıkama sonrası koltukalarım ne kadar süre sonra kurur?

Cevap : Bu müddet 3 saat ile 14 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Hava ve oda sıcaklığı ile bağlantılı olarak yüksek veya düşük ısı ile belirler.

20 veya 30 derece üzeri oda sıcaklığında takriben olarak 6-8 saatte, daha düşük derecelerde 12 veya 14 saatte kadar kurur.

Tabiki Yıkama işleminiz kumaşınızdaki hassasiyete göre buharlı yıkama yapılırsa 3 ile 6 saat arasına düşebilir.

Konya koltuk yıkama Soru 7: Buluşma almak için ne yapmalıyım?

Cevap : Bayram ve resmi tatiller dışında bir gün evvelce arayıp kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Personellerimizle birlikte belirlediğiniz gün için size bir saat verir ve o saatte sizi bekletmeksizin servis yerinde olur.

Konya koltuk yıkama Soru 8: Koltuk yıkama ücretleri nedir?
Cevap : Vasati bir koltuk takımı 120TL’dir.

Ancak lokasyon, koltuk takımınızın teferruatları ( minder ,kırlent vb. ) özelliklerinden dolayı ufak ücret ücret farkları olabilmektedir.

Ancak net fiyatlar için müşteri hizmetlerimizi arayarak en doğru ücreti alabilirsiniz.

En çok merak edilen konulardan biride koltuk yıkama firması olarak neler yıkadığımız koltuk yıkama.

Konya koltuk yıkama şirketi olarak yerinde halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra evde koltuk temizleme ve Konya Koltuk Temizliği alanlarındada örnek firmadır.

Ayrıca yatak yıkama sandalye yıkama halıflex yıkama bunlar vede kumaş kaplı ne tarz eşyanız varsa geçerli olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

çok sık sorulan soruların başında hangi sistemle ve diğer eşyaların yıkandığı geliyor, sayın müşterilerimizede cogu sefer anlattığımız gibi kısaca yazmaya çalışacağım.

evde Konya Koltuk Temizliği için gelen arkadaşlarımız ilk önce koltuğunuz kumaşına bakar ve en uygun yıkama seçenegini belirler bunun için deterjan seçer ve uygulama bu şekilde başlar.

konyada koltuk temizlik şirketi

Konya Koltuk Temizliği

Oturma grubunuz buharlamı köpüklemi yoksa bunların belirlenmesinde sonra başlar ve yıkanıp durulanır ve son aşamadada vakumlanarak suyu alınır.

Koltuk temizliğinde garantili bir hizmet sunduğumuz için sizlerin bu konuda kafanızı ağrıtmanıza hiç gerek yok koltuklarınız pak olmadan tek kuruş para alınmaz.

eşyalarınız ter temiz olmadan haneden çıkılmaz www.Konyakoltukyikama.com ailesi olarak her vakit bunun garantisiyle çalışmaktayız.

şu ana kadar resmi olarak on yedi senedir bunun garantisini veren tek firmayız. deteylar için lütfen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

merak edilen konulardan biride koltuk temizlik firması olarak neler yıkadığımız koltuk yıkama.

Konya firması yerinde halı yıkama ve de yerinde koltuk temizlik hizmetlerinin yanı sıra evde koltuk temizleme ve koltuk temizliği alanlanırda örnek firmadır.

yatak yıkama sandalye halıflex bunlar vede kumaş kaplı ne tarz eşyanız varsa geçerli olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

çok sık sorulan soruların başında hangi sistemle ve diğer eşyaların yıkandığı geliyor, sayın müşterilerimizede cogu sefer anlattığımız gibi kısaca yazmaya çalışacağım.