Yazılar

yerinde halı temizigi

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama hizmeti veren firmamız, yapacağı yıkamayı koltuğun veyahut Yerinde halının şekline ve kumaşına göre belirler.

Mevzubahis ürünün yapısına, kumaşına, cinsine ve rengine göre en müsait temizlik malzemesi ve aracını seçerek hiçbir zarar vermeden,

aksine ilk günkü benzeri yenilenmiş ve sıhhatle hijyenikleştirilmiş bir hale getirir.

Konya Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, Konya’nın tüm kazalarında koltuk temizliği ve Yerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Konya Halı ve Koltuk Yıkama halı ve koltuk temizliğinde en son teknoloji ve en son konsantireleştirilmiş hususi temizlik malzemeleri ile

halı ve koltuklarınızın dokusunu bozmadan ve renklerini bozmadan temizleyerek zarar veren mikroplardan arındırıp sizlerin kullanımına sunmaktadır.

Halıfleks temizliği yerinde yapılan bir temizlik uygulamasıdır. taban üzeri tam olarak boşaltıldıktan sonra halı yıkama makineleri bu makinelerin fırçalama özelliği vardır.

Yerinde halı yıkama şampuanları ve kir sökücülerle fırçalanır köpüklü bir sistemdir, bu işlemden sonra vakumlama yapılarak gözenekteki tüm sular çekilir.

Nem oranı yaz aylarında 5 saat kadar kalıcaktır bu müddet içinde yalnızca büro ortamında üstünde gezilmemesi gerekir hanelerde temizlikten hemen sonra kullanılabilir .

Kış aylarında işyeri ortamlarında en az 1 gün iyi sonuc için 2 gün üstünde gezilmemelidir.

zaruri ortamlarda galoş kullanılarak Yerinde halıflekslerin savunmasını sağlayabilirsiniz.

Koltuk ve Sandalye yıkama fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile yapılır. Koltukları yıkamadan önce lekeleri özel kimyevilerle çıkarılır.

Yumuşak bir fırçayla koltuklar hırpalamadan şampuanlı su ile fırçalanır.

Fırçalama yapılırken oluşan pis su vakumlu makine ile emdirilir. Koltuklara temiz su verilir, yeniden iyi bir biçimde emdirilerek kurumaya bırakılır.

Müesseseye suresi yaz aylarında 10–12, kıs aylarında 18–20 saatleri arasıdır.

Konya Temizlik hizmetleri endüstri tipi makinalarıyla yerinde Yerinde halı yıkama ve Yerinde halıflex yıkama hizmetide vermekteyiz.