koltuk temizlik

Konya Koltuk Temizliği Şirketi

Konya koltuk temizliği firmamızda hanği semtte oturuyor olursanız olun iletişim hattımızdan servis yazdırabilirsiniz.

Konya koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis veren ve sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.

Konya Koltuk Temizliği

alanında yıllardır hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamamızı saglamaktadır.

yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.

koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru ücretleri verebilmemiz için önemlidir.şüphesiz her koltuk takımı aynı degildir.

yedili takım sekizli ,dokuzlu, minderli, cilt kollu vs.bir çok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama ücretleri değişkenlik göstermektedir.

müşteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaslarımızdan olduğu için size en doğru ücreti verir ve netlikle verilen ücret harici extra bir ücret alınmaz.

Konya Koltuk Temizliği da yıkama temizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır..

Konya koltuk yıkama şirketimizde yıkatacağınız her koltuk yüzde yüz garanti altındadır.

koltuk temizliğine vermiş oldugumuz fiyatları vede vermiş olduğu indirimler ile siz degerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermekteyiz.

kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın…

Konya koltuk yıkama firması olarak en çok sorulan sorular konusunda kısaca cevaplar vermeye çalışacağız.

Konya koltuk yıkama Soru 1 : Koltuk yıkama süresi ne kardır?

Cevap : Bir koltuk talımı minderli veya mindersiz olmasına bağlı olarak takriben 30 dakika ile 50 dakika farklılık gösteren bir sürede temizlik garantisi ile bitmiş olur.

Konya koltuk yıkama Soru 5: Yıkama sonrası koltukalarım ne kadar süre sonra kurur?

Cevap : Bu müddet 3 saat ile 14 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Hava ve oda sıcaklığı ile bağlantılı olarak yüksek veya düşük ısı ile belirler.

20 veya 30 derece üzeri oda sıcaklığında takriben olarak 6-8 saatte, daha düşük derecelerde 12 veya 14 saatte kadar kurur.

Tabiki Yıkama işleminiz kumaşınızdaki hassasiyete göre buharlı yıkama yapılırsa 3 ile 6 saat arasına düşebilir.

Konya koltuk yıkama Soru 7: Buluşma almak için ne yapmalıyım?

Cevap : Bayram ve resmi tatiller dışında bir gün evvelce arayıp kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır.

Personellerimizle birlikte belirlediğiniz gün için size bir saat verir ve o saatte sizi bekletmeksizin servis yerinde olur.

Konya koltuk yıkama Soru 8: Koltuk yıkama ücretleri nedir?
Cevap : Vasati bir koltuk takımı 120TL’dir.

Ancak lokasyon, koltuk takımınızın teferruatları ( minder ,kırlent vb. ) özelliklerinden dolayı ufak ücret ücret farkları olabilmektedir.

Ancak net fiyatlar için müşteri hizmetlerimizi arayarak en doğru ücreti alabilirsiniz.

En çok merak edilen konulardan biride koltuk yıkama firması olarak neler yıkadığımız koltuk yıkama.

Konya koltuk yıkama şirketi olarak yerinde halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra evde koltuk temizleme ve Konya Koltuk Temizliği alanlarındada örnek firmadır.

Ayrıca yatak yıkama sandalye yıkama halıflex yıkama bunlar vede kumaş kaplı ne tarz eşyanız varsa geçerli olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

çok sık sorulan soruların başında hangi sistemle ve diğer eşyaların yıkandığı geliyor, sayın müşterilerimizede cogu sefer anlattığımız gibi kısaca yazmaya çalışacağım.

evde Konya Koltuk Temizliği için gelen arkadaşlarımız ilk önce koltuğunuz kumaşına bakar ve en uygun yıkama seçenegini belirler bunun için deterjan seçer ve uygulama bu şekilde başlar.

konyada koltuk temizlik şirketi

Konya Koltuk Temizliği

Oturma grubunuz buharlamı köpüklemi yoksa bunların belirlenmesinde sonra başlar ve yıkanıp durulanır ve son aşamadada vakumlanarak suyu alınır.

Koltuk temizliğinde garantili bir hizmet sunduğumuz için sizlerin bu konuda kafanızı ağrıtmanıza hiç gerek yok koltuklarınız pak olmadan tek kuruş para alınmaz.

eşyalarınız ter temiz olmadan haneden çıkılmaz www.Konyakoltukyikama.com ailesi olarak her vakit bunun garantisiyle çalışmaktayız.

şu ana kadar resmi olarak on yedi senedir bunun garantisini veren tek firmayız. deteylar için lütfen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

merak edilen konulardan biride koltuk temizlik firması olarak neler yıkadığımız koltuk yıkama.

Konya firması yerinde halı yıkama ve de yerinde koltuk temizlik hizmetlerinin yanı sıra evde koltuk temizleme ve koltuk temizliği alanlanırda örnek firmadır.

yatak yıkama sandalye halıflex bunlar vede kumaş kaplı ne tarz eşyanız varsa geçerli olan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

çok sık sorulan soruların başında hangi sistemle ve diğer eşyaların yıkandığı geliyor, sayın müşterilerimizede cogu sefer anlattığımız gibi kısaca yazmaya çalışacağım.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir